رنو تلیسمان فیس لیفت در حال آزمایش شکار عکاسان شد

کمپانی رنو در حال آزمایش نسخه فیس لیفت شده از سدان محبوب تلیسمان است.

تقریبا یک سال پیش بود که رنو یک موتور ۱.۸ لیتری توربو را برای تلیسمان عرضه کرد که ۲۲۵ اسب بخار قدرت دارد و از رنو مگان RS به قرض گرفته شده است. اکنون رنو یک به روز رسانی جدید را برای تلیسمان در نظر دارد که بهبودهایی را برای آن ایجاد می‌کند.

رنو تلیسمان فیس لیفت با پوشش‌هایی استتار شده و به نظر می‌رسد جلو پنجره و سپر و نیز چراغ‌ها در جلو تغییراتی را تجربه کرده باشند. همچنین در نمای عقب، چراغ‌ها با طرح‌های گرافیکی جدیدی همراه شده‌اند و سپر عقب هم احتمالا هماهنگ با سپر جلو با تغییراتی همراه خواهد شد.

داخل کابین تلیسمان هم استتار شده و احتمالا به روز رسانی‌هایی را به همراه خواهد داشت اما بعید به نظر می‌رسد که رنو تغییر اساسی را در آن ایجاد کند. از جمله تغییرات احتمالی می‌توانیم به کنسول مرکزی بهبودیافته و سیستم اطلاعات و سرگرمی به روز شده اشاره کنیم.

تلیسمان در مقایسه با سایر خودروهای هم کلاس خود از جمله فولکس واگن پاسات، اشکودا سوپرب، اوپل اینسیگنیا و فورد موندئو فروش بالایی را در قاره اروپا تجربه نکرده است.

نسخه فیس لیفت از رنو تلیسمان احتمالا در نمایشگاه خودرو فرانکفورت در پاییز و یا نمایشگاه خودرو ژنو سال آینده رونمایی خواهد شد.