معرفی ون جدید تویوتا پرو ایس سیتی

تویوتا با معرفی ون جدید پرو ایس سیتی وارد سگمنت ون‌های کامپکت در اروپا شد.

تویوتا با معرفی ون جدید پرو ایس سیتی وارد سگمنت ون‌های کامپکت در اروپا شد.

با اولین نگاه به این ون قطعا چند خودرو دیگر از این کلاس را به شما یادآوری کند. ون جدید تویوتا پرو ایس سیتی بر روی پلترفرمی ساخته شده که در محصولات PSA مانند اوپل کومبو و سیتروئن برلینگو استفاده شده است. این ون در کنار برلینگو در کارخانه ویگو اسپانیا تولید خواهد شد.

رونمایی از این خودرو در نمایشگاه خودروهای تجاری بیرمنگام ۲۰۱۹ خواهد بود. تویوتا، پروایس سیتی را در دو نسخه با طول‌های مختلف و در سه سبک بدنه عرضه خواهد کرد. نسخه در نظر گرفته برای حمل مسافر ورسو نام دارد و با ظرفیت ۵ و ۷ صندلی قابل سفارش است.همانند دیگر خودروهای PSA، این ون در نسخه Short فضای باری معادل با ۳.۳ متر مکعب و در نسخه Long فضای باری برابر با ۴.۳ متر مکعب و فضای بار هوشمند را در اختیار راننده قرار می دهد.

عملکرد این ویژگی به این صورت است که صندلی‌های مسافران را جمع می کند و فضای حمل بار را به حداکثر ممکن می رساند. به این ترتیب پرو ایس سیتی بالاترین طول ممکن برای قرار دادن بار را در اختیار شما قرار می دهد به طوری که این طول در نسخه Short برابر با ۳.۱ متر و در نسخه Long برابر با ۳.۴ متر است. همچنین حداکثر وزن بار قابل حمل در این ون به ۱ تُن می رسد.

شتریان می توانند از موتورهای بنزینی و دیزلی با خروجی هایی از ۷۵ اسب بخار تا ۱۳۰ اسب بخار استفاده کنند. نیروی تولید شده توسط این پیشرانه‌ها به جعبه دنده ۵ سرعته دستی و ۶ سرعته اتوماتیک منتقل می شود.

از امکانات ایمنی و رفاهی این ون می توان به سیستم تشخیص علائم ترافیکی، دستیار حفظ خودرو بین خطوط و کروز کنترل و سیستم تشخیص خواب آلودگی راننده اشاره کرد.ون جدید تویوتا پرو ایس سیتی در اوایل سال ۲۰۲۰ در اروپا به فروش خواهد رسید.