رنو کپچر ۲۰۲۰ معرفی شد

رنو کپچر 2020 معرفی شد

کمپانی رنو کپچر ۲۰۲۰ را رسما معرفی نمود که ابعاد بزرگتر و طراحی جدیدی در مقایسه با قبل دارد. رنو از زبان طراحی جدید خود در کپچر ۲۰۲۰ استفاده کرده و بهبودهای فراوانی در آن ایجاد شده است.

به طوری که کپچر جدید با استفاده از نسل جدید پلتفرم CMF-B رنو ساخته شده و ۸۵ درصد قطعات آن در مقایسه با قبل جدید شده. به علاوه اینکه وزن آن کمتر شده، سریعتر است و مصرف سوخت پایین‌تری دارد.

رنو کپچر جدید ۱۱ سانتی متر در مقایسه با نسل فعلی طول بیشتری دارد و فاصله محوری آن هم ۲ سانتی متر افزایش پیدا کرده است. چرخ‎‌ها حداکثر ۱۸ اینچی هستند. کپچر با ۱۱ رنگ بدنه، ۴ رنگ سقف متفاوت از بدنه و ۳ ویژگی شخصی سازی عرضه می‌شود که در مجموع ۹۰ ترکیب رنگ متفاوت را به وجود می‌آورد. رنو کپچر جدید چراغ‌های C شکل LED جدیدی دارد.

طراحی کابین کپچر بهبود پیدا کرده است. در مرکز داشبورد یک نمایشگر بزرگ عمودی قرار گرفته و در زیر آن کلیدهای کنترلی تعبیه شده‌اند. تغییر اصلی در کابین کپچر جدید، کنسول وسط است که برای برای کاهش وزن و افزایش فضا، شکل جدیدی دارد. همچنین خریداران می‌توانند شارژر بدون سیم گوشی هوشمند را برای خودرو خود سفارش دهند. حجم فضای بار آن به ۵۳۶ لیتر می‌رسد.

رنو کپچر ۲۰۲۰ با موتورهای مختلفی عرضه می‌شود که موتورهای بنزینی ۱.۰ و ۱.۳ لیتر حجم دارند و می‌توانند ۱۰۰ و ۱۵۵ اسب بخار قدرت تولید کند. برای انتقال قدرت هم جعبه دنده‌های ۵ یا ۶ سرعته دستی و ۷ سرعته دو کلاچه در نظر گرفته شده است. رنو قصد دارد تا کپچر را با قوای محرکه پلاگین هیبریدی هم عرضه کند.